השירותים שלנו

פתילת המדבר בע"מ מספקת שירותי יעוץ וליווי אגרונומי ופיקוח גינון.
הצוות המקצועי שלנו בעל תואר ראשון ושני באגרונומיה, תעודת גוזם מומחה ומסוכנות עצים מטעם משרד החקלאות ורשום במאגר המומחים של פקיד יערות ובמאגר המתכננים והיועצים של קק"ל.
בין לקוחותינו נמנים מוסדות וגופים מוניציפליים וחברות פרטיות.
לקוחותינו נהנים מליווי צמוד של אגרונום, עם דגש על יחסי אנוש מעולים ומקצועיות בלתי מתפשרת, שיטות העבודה המתקדמות ביותר ומציאת פתרונות העונים על צרכי הלקוח תוך הקפדה על שימור ודאגה לסביבה לטווח ארוך.

סקרים / סקרי עצים / נספחי עצים לתוכניות תב"ע / הערכת סיכונים בעצים

  1. סקרי בטיחות בעצים לפרוייקט של פיתוח/בינוי – פרטיים, מוסדיים, לאומיים, תמ"א 38.
  2. סקרים אקולוגיים – סקרי גיאופיטים / מינים אדומים.
  3. סקרי עצים לבנייה לתוכנית תב"ע על בסיס תיקון סעיף 89 לחוק התכנון והבנייה – עריכת סקר העצים לתב”ע (נספח שמירה על עצים בוגרים), קבלת חוות דעת של פקיד היערות, על בסיס נוהל מבא”ת.
  4. הערכת סיכונים בעצים עבור מוסדות, ערים פרטים בודדים. בדיקת יציבות / בריאות / בטיחות עצים על בסיס כלים שונים בניהם בדיקת רזיסטוגרף (Resistograph) מכשיר ייחודי היחיד בישראל לבדיקת כשלי עצה פנימיים ובריאות ויציבות העץ.
  5. מתמחים בעבודה בסביבת אוטוקאד ו -GIS.

בקרת השקיה וצריכת מים

תכנון מערכות השקיה, תפעול מערכות השקיה מתקדמות, פיקוח השקיה,
חסכון במים ובקרת השקייה, בדיקות אמצעי פיזור מים וטפטוף.

בניית תוכנית צמחייה והשקייה אדריכליות

תכנון תוכניות השקייה וצמחייה מתקדמות עבור פרויקטים בסדר גודל קטן עד גדול. תכנון ראשי מערכת ומערכת השקייה מתקדמות. ייעוץ ותכנון צמחייה לגינון עבור תכנון לפרוייקטים שונים.

יעוץ אגרונומי

תכנון בתי גידול ומציאת פתרונות עבור שימור עצים במרחב פיתוח.
ייעוץ בנוגע לבחירה נכונה של מיני עצים וצמחים לבתי גידול שונים במרחב העירוני.

זיהוי וטיפול במחלות צמחים, בדיקות קרקע וכימיקלים, הדברת עשבים.

עיצוב עצים, תכנון אורטופדיה ושימור עצים ותיקים.

פיקוח גינון – אחזקה ופיתוח

פיקוח צמוד ופיקוח עליון על קבלני גינון, פיקוח על עבודות פיתוח וביצוע, פיקוח גיזום עצים – בפרויקטים שונים ובמחלקות מוניציפליות. המפקחים הינם אנשי מקצוע בעלי הכשרה רלוונטיות מלווים ע"י האגרונומים הבכירים של החברה. הפקת והגשת דוחות און-ליין – דוחות יומיים / תקופתיים מפורטים ומתועדים.

הבטחת איכות – בקרת איכות בפיקוח גינון ושמירה על עצים בוגרים

שירותי בקרת איכות והבטחת איכות, עבור פרויקטים גדולים של עבודות פיתוח גינון בהם מעורבים גורמים רבים בהקשר של תכנון, אכיפת סעיפי חוזה, וידוא ביצוע התכנון הלכה למעשה בשטח, בדיקות "as made" ואופן יישום המפרטים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דילוג לתוכן