אודות פתילת המדבר

פתילת המדבר בע״מ שואפת להיות חברת הייעוץ האגרונומי המובילה והאיכותית בישראל המלווה את לקוחותיה על ידי צוות מקצועי ומסור תוך שימוש בשיטות העבודה המתקדמות ביותר. כל זאת באמצעות: כוח אדם מובחר – אגרונומים בעלי תואר שני שמקצוע האגרונומיה הוא ברוחם. מתודולוגיות, שיטות היישום  והפתרונות הטכנולוגיים המוכחים והמתקדמים ביותר. מציאת פתרונות העונים על צרכי הלקוח תוך הקפדה על שימור ודאגה לסביבה לטווח ארוך. בין לקוחותינו נמנים מוסדות וגופים מוניציפליים וחברות פרטיות הנהנים מליווי צמוד של אגרונום, עם דגש על יחסי אנוש מעולים ומקצועיות בלתי מתפשרת.

הצוות המקצועי שלנו

%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%941

נעם ביבי פתילת המדבר בע״מ הוקמה על ידי נעם ביבי, אגרונום מוסמך ודבוראי, בעל ידע נרחב בגינון וחקלאות עם ניסיון בפרויקטים חקלאים, הדרכות והכשרות של צוותים מקומיים בישראל, באפריקה ובאסיה. נעם בעל תואר ראשון ושני באגרונומיה, ובעל תעודת גוזם מומחה ומסוכנות עצים מטעם משרד החקלאות ורשום במאגר המומחים של פקיד יערות ובמאגר המתכננים והיועצים של קק"ל. בשנת 2017, הוכשר בחברת IML Germany עבור תפעול ועבודה מקצועית עם מכשיר הרזיסטוגרף המתקדם בעולם, להערכת מסוכנות בעצים.

iml_resi-68-of-200-1024x683

אורי מאירוביץ'

אורי הינו בעל תואר ראשון במדעי הצמח ותואר שני מחקרי מהפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית. מחקרו עסק בעצי יער בישראל והשפעות יישום ממשקי דילול יער שונים.

בשנת 2017 סיים את הקורס בהערכת מסוכנות בעצים מטעם משרד החקלאות.

אורי בעל ידע נרחב באקולוגיה, זיהוי מיני צומח ובעל ניסיון בביצוע סקרים יערניים שונים.

בשנת 2017, הוכשר בחברת IML Germany עבור תפעול ועבודה מקצועית עם מכשיר הרזיסטוגרף המתקדם בעולם, לזיהוי כשלים פנימיים בעצים.

בשנת 2020 אורי הוכשר ע"י ארגון האילנאיים האמריקאי (ISA) כמעריך סיכונים בעצים מוסמך Tree Risk Assessment Qualification (TRAQ) כחלק מקורס של האירגון שהתקיים באיטליה.

 
 
screenshot_2019-01-26-19-48-42-408_com-miui-gallery

אמיתי לביא  אגרונום מוסמך, בוגר תואר ראשון ושני מחקרי במדעי הצמח, הפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית. בעל תעודת גוזם מומחה והערכת מסוכנות בעצים מטעם משרד החקלאות ורשום במאגר המומחים של משרד החקלאות.

%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%942

זיו ניסן  אגרונום מוסמך, בעל תואר ראשון במדעי החקלאות ותואר שני מחקרי באגרו-אקולוגיה ובריאות הצמח. זיו בעל ידע נרחב באבחון ובבקרה של מזיקים ומחלות בצמחים. בשנת 2018 סיים את הקורס ״פיקוח על גיזום וטיפול בעצי נוי״ מטעם משרד החקלאות. זיו הוסמך בקורס "הערכת מסוכנות עצים" מטעם משרד החקלאות.

IMG-20190925-WA00233

דור אמפר  דור אמפר הינו בוגר החוג לאגרואקולוגיה ובריאות הצמח בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, עם התמחות בתכנית שמירת טבע ומינהל שטחים פתוחים. בשנת 2019, הוכשר דור בקורס להערכת מסוכנות בעצים והגנת הצומח בגן הנוי מטעם משרד החקלאות. דור הינו בעל ידע נרחב ומעמיק בממשקי חקלאות וסביבה וכן בתחום גינון אקולוגי ובר-קיימא. מנוסה בביצוע סקרי שטח מגוונים.

מאיה לוי – מנהלת משרד  בעלת נסיון רב אדמיניסטרציה, תפעול ושיווק. סיימה לימודי מוזיקה וקולנוע עם התמחות בהפקה ובשנת 2018 סיימה לימודי מדיה דיגיטלית.

הערכים הבאים משפיעים על החלטותינו, מכווינים את פעולותינו, ותומכים בחזון : מקצועיות ללא פשרות – ביצוע העבודה והשלמתה במיומנות מקצועית, בהתאמה לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו – תוך מתן שירות יעיל ומהיר, עמידה בתקציב, וביעדי החברה. יושרה – הקפדה על הגינות, אמינות, אמירת אמת וקיום הבטחות – בכל תחומי הפעילות בחברה. סודיות – הקפדה על סודיות המידע של הלקוח ושל החברה ומניעת חשיפתו לכל גורם אשר אינו מוסמך לקבלו. שיתוף פעולה – נכונות לבצע משימות באמצעות עבודת צוות, תוך כבוד הדדי ובאופן חברי. חדשנות – עידוד יוזמה ויצירתיות מחשבתית בקרב כל עובדי החברה. תרומה לסביבה – פתילת המדבר בע״מ הן כחברה והן באמצעות עובדיה, תפעל להעצמה וחיזוק של פרויקטים סביבתיים.

פרויקט 'השבת האלונים לנופי ארצנו'

אנחנו בפתילת המדבר בע״מ מאמינים שיש צורך להפוך את הידע והניסיון של חברתנו לכלי שימושי לטובת הסביבה והציבור. על כן יזמנו בשנים האחרונות את פרויקט 'השבת האלונים לנופי ארצנו' כחלק ממאמצי המניעה של ההתחממות הגלובלית ואפקט החממה. במסגרת זו, אנו אוספים בלוטי אלונים ממינים שונים באזורים שונים בארץ, מעבירים אותם תהליכי מיון ובדיקה ולאחר מכן מעבירים אותם תהליך הנבטה. לאחר נביטת הבלוטים, הבאה לידי ביטוי בהתפתחות שורשון קצר, אנו יוצאים לשטח וטומנים אותם במקומות מוגנים עד כמה שניתן על מנת לאפשר להם להפתח באופן מיטבי. חשוב להדגיש, שכל אזור ממנו נאספו הבלוטים הוא יהיה האזור שלשם יזרעו על מנת למנוע זיהום גנטי.

השירותים שלנו

העבודה בפתילת המדבר בע״מ מתבצעת על ידי צוות מקצועי הכולל אגרונומים, הנדסאי נוף ואנשי השקיה ואנו מתמחים בתחומים הבאים:

פיקוח גינון – אחזקה ופיתוח

פיקוח צמוד ופיקוח עליון על קבלני גינון, פיקוח על עבודות פיתוח וביצוע, פיקוח גיזום עצים.

יעוץ אגרונומי

זיהוי וטיפול במחלות צמחים, בדיקות קרקע וכימיקלים, הרכבת עצים והחלפת זנים, ייעוץ הדברת עשבים.

סקרים

סקרי בטיחות עצים, סקרי גיאופיטים, סיור אויר וירטואלי באמצעות רחפן, יצירת שכבות ירוקות על מערכות GIS, סקר ניטור מזיקים ומיני צמחים פולשים.

בקרת השקיה וצריכת מים

תכנון מערכות השקיה, תפעול מערכות השקיה מתקדמות, פיקוח השקיה, בדיקות אמצעי פיזור מים וטפטוף.

ממליצים עלינו