עקוב אחרינו

השירותים שלנו

פתילת המדבר מספקת שירותי יעוץ ופיקוח אגרונומי לרשויות מוניציפליות ולחברות בארץ ובחו"ל בליווי צמוד של אגרונום: פיקוח גינון – אחזקה ופיתוח, יעוץ אגרונומי, סקרים, בקרת השקיה וצריכת מים.

אנו מתחייבים לשמירה על סטנדרט מקצועי גבוה במיוחד ולשירות איכותי עם דגש על יחסי אנוש מצוינים תוך ניהול כל ממשקי העבודה – גופים מוניציפליים, קק"ל ואנשי מקצוע.

פתילת המדבר ייעוץ אגרונמי
service-icon3

סקרים

ניתן לחסוך כסף רב טרם תכנון גינות, הקמות, והנחת תשתיות גינון אחרות – וזאת באמצעות סקרים. כך למשל החלטה האם לטפל במזיק מסוים תקבע מעל סף מוגדר שמעליו מתחילים לטפל, כמו גם במיני צמחים פולשים.

באם נחליט שמעוניינים להקים תשתיות השקיה צריך לבדוק את צרכי השטח: סוג הקרקע, מצאי קיים, סוג המערכת ואביזרי הפיזור המומלצים ביחס למיקום גאוגרפי ועוד. סקר מקיף יכול לחסוך הן בהוצאות הראשוניות והן בשוטפות.

צוות הסוקרים של פתילת המדבר מורכב מאגרונומים בעלי ניסיון רב היודעים לנתח את התוצאות בצורה יעילה ביותר ולגבש המלצות המשלבות פן קיימי וכלכלי כאחד.

יעוץ אגרונומי

יעוץ אגרונומי

לעיתים כאשר הגינה לא מתפתחת כמצופה יש צורך לברר מה הסיבה לכך. אנו מספקים שירותי זיהוי מחלות ומזיקים בחקלאות ובגן הנוי, הכולל בדיקות מעבדה מתקדמות אשר בסופן מובטח זיהוי גורם הבעיה וטיפול יעיל כנגדו .אגרונום מוסמך מלווה את כלל השלבים החל מראשית הטיפול ועד סופו. במסגרת זו, ניתנים שירותי בדיקת קרקע, בדיקות עלים והמלצות הדברה דישון והזנה לצמחים.

פיקוח גינון

פיקוח גינון – אחזקה ופיתוח

כאשר קבלני הגינון מקבלים תכניות מאדריכל הנוף, לא תמיד הביצוע תואם את הכתוב בתכנית מסיבות שונות – אי יכולת בשל תנאי שטח, חסכון כלכלי וכו'.

על כן, יש צורך לוודא באופן תמידי כי הקבלן מבצע את מלא המשימות שהוכתבו לו, ובצורה אופטימלית – על מנת שאתם – כלקוחות, תזכו לקבל את אשר מגיע לכם. לא פחות. שירות זה ניתן לפרטיים ומוסדיים תוך תיאום וקישור בין כל מחלקות הביצוע השונות.אנו מספקים פיקוח מקצועי ואמין הניתן על ידי צוות אגרונומים מנוסה במחירים אטרקטיבים.

service-icon4

בקרת השקיה וצריכת מים

לחסכון במים יש ערך רב, כלכלי וערכי כאחד. עלויות המים כיום גבוהות מאד, וניתן לחסוך באמצעות בקרה עקבית והתאמת הצריכה לדרישה.

כך למשל מי השקיה באיי תנועה הזולגים לכביש עלולים להוות מפגע בטיחותי העלול לגרום לתאונות דרכים, פגיעות בנפש ותביעות.

עודפי מים גדולים עלולים להיקוות במקומות לא רצויים ולשמש מקום מסתור למזיקים ויתושים, דבר העלול להפוך למפגע תברואי חמור.

צוות האגרונומים של פתילת המדבר יודע כיצד למנוע את כל זאת, ולהביא חסכון מוכח בעלויות המים וצמצום הסיכונים הנלווים , תוך שימת דגש על הצד הכלכלי- תברואי – בטיחותי.